Reprezentacja Polski kobiet w rugby 7 zakończyła udział w prestiżowym turnieju UK Super Sevens Series wielkim sukcesem, sięgając wraz z drużyną Hammerheads po zwycięstwo w całym turnieju. W reprezentacji wystąpiła Martyna Wardaszka z Legii.
REKLAMA
– To było fantastyczne doświadczenie i możliwość rywalizacji na bardzo wysokim poziomie. Każdy taki wyjazd pozwala nam rozwijać się sportowo i poznawać nowe spojrzenie na Rugby 7. Chciałabym bardzo podziękować trenerowi reprezentacji Chrisowi Daviesowi za stworzenie takich możliwości oraz wspieranie naszego rozwoju poprzez udział w międzynarodowych projektach – podkreśliła Martyna Wardaszka.

