Dobrzy Ludzie odwiedzili Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii i przekazali zebrane przez kibiców Legii zabawki, gry i puzzle.
REKLAMA
"Dostarczone zabawki trafią na salę terapii zajęciowej, gdzie pomogą małym pacjentom w ćwiczeniach sensoryki i koordynacji ruchowej, na sale indywidualnej pracy z maluszkami, by umilić im czas podczas trudów rehabilitacji oraz do gabinetu lekarskiego, aby odczarować dzieciom spędzony w nim czas" - relacjonują Legioniści.


