Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-3 Widzew II Łódź

fot. Woytek / Legionisci.com

Grająca w eksperymentalnym składzie Legia II Warszawa przegrała w meczu 33. kolejki III ligi w LTC z Widzewem II Łódź 0-3. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2. Ostatnie w tym sezonie spotkanie rozegrają 30 maja o godzinie 17, na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. 

REKLAMA

W 13. minucie fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Jan Bienduga, piłkę przejął Leon Madej, minął bramkarza i posłał ją do siatki. W 38. minucie legioniści ponownie popełnili poważny błąd w rozegraniu przy własnej bramce, piłkę przejęli goście, pierwsze uderzenie trafiło w słupek, ale przy dobitce bezbłędny był Madej. W 71. minucie na 3-0 podwyższył Tomasz Bała. 

 

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-2) Widzew II Łódź
0-1 - 13' Leon Madej
0-2 - 38' Leon Madej
0-3 - 71' Tomasz Bała

Legia II: 1. Jan Bienduga, 6. Aleksander Wyganowski, 8. Maciej Saletra, 13. Erik Mikanowicz, 18. Jeremiah White, 21. Filip Jania, 23. Mateusz Lauryn, 24. Pascal Mozie, 25. Bartosz Korżyński, 26. Daniel Foks, 28. Filip Przybyłko

Widzew II: 33. Krzywański, 6. Zieleniecki, 7. Kołodziejczyk, 8. Madej, 9. Sołtysiński, 10. Przybułek, 13. Juśkiewicz, 21. Ratajczyk, 27. Tanżyna, 28. Kozłowski, 99. Bała

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Gryczna jadza the best - 22.05.2026 / 00:28, *.40.139

Experyment udany ten skład skreślony nsteony orisze testiwać budiwać Warsaw musi panować!

odpowiedz
Reader - 21.05.2026 / 20:45, *.play.pl

ale długo tak wysoko nie przegrali z RTS (na seniorskim poziomie)

odpowiedz
Ju - 21.05.2026 / 18:59, *.plus.pl

Może ten Mozie coś ugra.

odpowiedz
ops2 - 22.05.2026 / 07:34, *.centertel.pl

@Ju: owszem ….ale w radomiak (

odpowiedz
BRNB - 21.05.2026 / 18:47, *.orange.pl

Spoczeli na laurach po " 1. Awans swoja droga ale przegrac " wysoko" z "W - 2" a po: 2. Z taka gra szybciej szykuje powrot na poprzedni stopien ligowy niz marzenie o grze w "1" lidze wiec nie zdziwie sie jak przegraja w "B.P." czyli tak sie gra dla "KIBICOW " !!!

odpowiedz
geds - 21.05.2026 / 17:26, *.play.pl

Przestało im się chcieć grać? To takich mamy młodych?

odpowiedz
Stasiek Czerczesow - 21.05.2026 / 17:01, *.supermedia.pl

Wasza młodzież to przedszkole

odpowiedz
Forman - 21.05.2026 / 14:02, *.play.pl

widocznie dla niektórych to za wysokie progi ten szczebel
ale szkoda porażki jeszcze z nimi

odpowiedz
Witamina1916 - 21.05.2026 / 13:40, *.plus.pl

W nagrodę za awans wypadało by zorganizować ost mecz na Ł3. Dostali by odpowiednie wsparcie i motywację do dalszego rozwoju

odpowiedz
Syn księdza - 21.05.2026 / 13:00, *.plus.pl

Gamonie...oddali czerwonym końcówką mecz...wstyd gdzie charakter ambicja.. .zenada....

odpowiedz
dft - 21.05.2026 / 13:10, *.orange.pl

@Syn księdza: to są rezerwy rezerw. Nie dostrzegasz różnic w składzie? Robią przegląd kadry i eksperymentują. Porażka nie jest niczym przyjemnym, ale lepsze są takie przeglądy kadrowe niż trzymanie ich na ławce. Nie h pokazują co potrafią, a trenerzy podejmują decyzję, czy warto w nich inwestować i próbować z nimi walczyć o 1 ligę. Ale gdybyś racjonalnie rozumował to nie pisalbys takich bzdur.

odpowiedz
Ostateczne rozwiązanie kwestii pudla - 21.05.2026 / 15:32, *.centertel.pl

@dft: trafny komentarz

odpowiedz
qwerty - 21.05.2026 / 16:47, *.orange.pl

@Syn księdza: jestes uposledzony

odpowiedz
arek - 21.05.2026 / 17:28, *.play.pl

@dft:
widziałeś na trybunie znak: zakaz skrętu w lewo?

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:33, *.play.pl

@Syn księdza: Wstyd to twoja ortografia ty"końcówkOM". Ambicje maja tak, ze wlasnei awansowali do 2 ligi z gigantyczną przewagą.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.