Drużyna Legii Warszawa wygrała fazę zasadniczą w Polskiej Ekstralidze Badmintona i w fazie play-off zmierzy się z czwartym zespołem, Hubalem Białystok. Spotkanie rozegrane zostanie 8 czerwca w Markach. W drugim półfinale SKB Litpol-Malow Suwałki zmierzy się z WWL Badminton Marcovią Marki.
REKLAMA
Mecz o 3. miejsce oraz finał rozegrane zostaną we wtorek, 9 czerwca, również w Markach.

