Trzy rugbistki Legii Warszawa wystąpią w reprezentacji Polski, która bierze udział w turnieju East 7s we francuskim Haguenau. W ramach przygotowań do tegorocznych Mistrzostw Europy, Polki zagrają z R10 Selects, Danią i Gruzją. W reprezentacji wystąpią Tamara Czumer-Iwin, Martyna Wardaszka oraz Ilona Zaiszliuk.
REKLAMA


