Legionisci.com
LEGIONISCI.COM
Amp futbol

Wysoka porażka z Wisłą

sobota, 27 czerwca 2026 15:54
Wysoka porażka z Wisłą
fot. Woytek / Legionisci.com
Legionisci.com
RedakcjaLegionisci.com
0

W pierwszym meczu 3. turnieju amp futbol ekstraklasy, rozgrywanego w Krakowie, Legia Warszawa przegrała z Wisłą Kraków 0-6. 

W niedzielę o 9 legioniści zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz, natomiast o 14:45 z Wartą Poznań.

Wisła Kraków 6-0 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 16:51 Adrian Bąk (sam.)
2-0 - 20:52 Ömer Güleryüz
3-0 - 27:16 Kamil Grygiel
4-0 - 30:41 Ömer Güleryüz
5-0 - 36:06 Kamil Grygiel
6-0 - 38:39 Michał Kaczmarski

Wisła: 31. Mateusz Kowalczyk, 7. Kamil Rosiek, 9. Kamil Grygiel, 10. Ömer Güleryüz, 11. Emanuele Padoan, 16. Jakub Kożuch, 23. Krystian Kapłon

Legia: 12. Jan Makosz, 6. Piotr Wykrota, 7. Mohammed Aharchi, 9. Dominik Abramczyk, 10. El Mustapha Halouite, 18. Adam Wituski, 23. Adrian Bąk

W 3. minucie czerwoną kartką ukarany został Kamil Rosiek. W 20. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył El Mustapha Halouite. 

 

Podaj ten news dalej:
Komentarze (0)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość