REKLAMA
REKLAMA

Apel Stowarzyszenia do kibiców

Redakcja, źródło: sklw.pl/Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

"W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie inicjatywami różnych osób i organizacji, dotyczącymi mediacji w konflikcie między kibicami Legii a władzami klubu, prosimy kibiców, by podczas dzisiejszego meczu Legii powstrzymali się od krytyki polityki właścicieli Legii.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa" - apeluje Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa przed piątkowym meczem z Polonią Warszawa.
A w dzisiejszym Życiu Warszawy znajdujemy odpowiedź prezesa Legii na wczorajszy apel Wojciecha Kowalczyka o nie wyzywanie władz klubu, który pokrywa się z tym, co dziś napisało SKLW.
"Ewentualny brak wulgaryzmów w czasie meczu derbowego będzie oznaczał jedynie to, że kibice zamierzają osiągnąć jakąkolwiek normę niewykraczającą poza granice kultury. Nie jest to więc wobec mnie żaden ukłon" – mówi Miklas.

Wcześniej, w odpowiedzi na pierwsze pismo Kowalczyka dotyczące propozycji mediacji, Leszek Miklas napisał natomiast: "Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by spełnić żądania fanów. Zaprosiliśmy ich do tworzenia opraw meczowych, zaczęliśmy organizować wyjazdy. Więcej działań podejmować nie będę. Nie zamierzam siadać do stołu z osobami, które nieustannie mnie wyzywają. Jeśli kibice chcą porozmawiać o dopingu i wyjazdach, niech zgłoszą się do Bogusława Błędowskiego, szefa ochrony. On odpowie na ich wszystkie pytania".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.