San Marino 0-2 Polska

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Fatalnie mogło rozpocząć się spotkanie z San Marino dla reprezentacji Polski. Już w 4. minucie gospodarze wykonywali rzut karny, ale świetnie obronił Łukasz Fabiański. "Biało-czerwoni" zupełnie nie zachwycili swoją grą, ale ostatecznie wygrali 2-0. Pierwszą bramkę zdobył w 36. minucie Euzebiusz Smolarek, a w 67. minucie wynik ustalił Robert Lewandowski.

0-1 - 36 min. Euzebiusz Smolarek
0-2 - 67 min. Robert Lewandowski

Skład Polski: Fabiański - Wojtkowiak, Jop, Żewłakow, Kowalczyk (28' Krzynówek) - Błaszczykowski, Lewandowski, Roger, Piszczek (88' Murawski), Smolarek - Saganowski (59' Lewandowski)

żółte kartki: Berretti, D.Simoncini, Michele Marani, Mauro Marani

sędziował: Christoforos Zografos (Grecja)