Wypożyczeni: Korzym wyeliminował Arkę

Fumen - Wiadomość archiwalna

W gronie 16 ekip, które rozgrywały swoje mecze w Pucharze Polski, oprócz Legii znalazły się drużyny mające w składzie wypożyczonych legionistów. W Wiśle Płock wystąpił Kamil Majkowski. W przegranym meczu z Promieniem Opalenica zabrakło Macieja Gostomskiego, gdyż trener dał szanse jego zmiennikom. Natomiast Maciej Korzym walnie przyczynił się do wyeliminowania Arki Gdynia strzelając gola tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego.
Augustyn Błażej - nie zagrał w zremisowanym 0-0 meczu z Piacenzą (liga)
Gostomski Maciej - nie zagrał w przegranym 0-1 meczu z Promieniem Opalenica
Korzym Maciej - od 83 minuty w wygranym 2-1 meczu z Arką Gdynia. Gol na wagę awansu w 89. minucie.
Majkowski Kamil - 120 minut w przegranym 1-2 meczu z Legią Warszawa