Koparka burzy wał łuku od strony kanałku - fot. Mishka
REKLAMA

Stadion: Trwają prace rozbiórkowe

Mishka - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek rozpoczęły się prace przy budowie nowego stadionu Legii. Efekt jest już widoczny. Do tej pory zdemontowano prawie wszystkie krzesełka na trzech wyburzanych trybunach. Pozostało zaledwie kilka rzędów fotelików na łuku od strony ulicy Łazienkowskiej. Nie ma już także billboardów reklamowych, które znajdowały się nad trybunami. Zniknęły również płotki i barierki oddzielające poszczególne sektory trybun.

Fotoreportaż z budowy - 20 zdjęć Mishki
Trwa już także wyburzanie pierwszej z trybun - łuku pod zegarem, gdzie mieścił się sektor gości i jeszcze kilka dni temu zasiadali kibice Śląska Wrocław. Obecnie wywożony jest beton i ziemia z nasypu, na którym trybuna była zbudowana.

To jeszcze nie wszystko. Robotnicy zrównują z ziemią wszystko to, co znajdowało się za Żyletą - dawny budynek klubowy, stare baseny oraz tunel, którym kiedyś piłkarze wychodzili na boisko.

Wszystko na temat budowy nowego stadionu, archiwalne materiały, projekty i wizualizacje znajdziecie na istniejącej już od ponad dwóch lat stronie www.StadionLegii.pl!

Fotoreportaż z budowy - 20 zdjęć Mishki"Łysa" Żyleta, nie ma krzesełek, nie ma barierek i reklam - fot. Mishka


Demontaż krzesełek na łuku od Łazienkowskiej - fot. Mishka


A tak kończą billboardy reklamowe - fot. Mishka


Pozostałość po tunelu, którym kiedyś piłkarze wychodzili na mecze - fot. Mishka


Zdemontowane elementy leżą za wałem łuku od Łazienkowskiej - fot. Mishka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.