Zwały gruzu i masyw ziemi - tyle pozostało już ze słynnej trybuny. Wkrótce całość zostanie zrównana z ziemią - fot. Tomek Janus
REKLAMA

Stadion: Trwa burzenie Żylety!

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Po zrównaniu z ziemią łuku pod zegarem i starego budynku klubowego przyszła pora na Żyletę. Wczoraj ciężkie maszyny wjechały na trybunę i rozpoczęły kruszenie betonu. Zwały gruzu są na bieżąco usuwane. W tej chwili pozostał już tylko sam nasyp ziemny, który również jest systematycznie wywożony. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z aktualnego stanu prac nad budową nowego stadionu Legii.

Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć Tomka Janusa
Ekipa rozbiórkowa ma uporać się z wyrównaniem terenu w najbliższych tygodniach. Potem będzie można już rozpocząć właściwe prace budowlane.


Wszystko na temat budowy nowego stadionu, archiwalne materiały, projekty i wizualizacje znajdziecie na istniejącej już od ponad dwóch lat stronie www.StadionLegii.pl!Ciężki sprzęt rozpoczyna kruszenie gruzu


Zwały ziemi i gruzu, a w tle Torwar


"Pobojowisko" na Żylecie


Gruz ładowany jest na ciężarówki i wywożony


To samo dzieje się z wałem ziemnym


Panorama rozbieranej Żylety


Widok z łuku pod zegarem


Trybuny dla gości już nie ma


Pozostałości po starym budynku klubowym


Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć Tomka Janusa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.