Jakub Wawrzyniak odchodzi do Panathinaikosu Ateny - fot. Mishka
REKLAMA

Wawrzyniak w Panathinaikosie!

Woytek i Qbas, źródło: legia.com/własne - Wiadomość archiwalna

Wczoraj o północy Klub Piłkarski Legia Warszawa porozumiał się z Panathinaikosem Ateny w sprawie transferu lewego obrońcy, Jakuba Wawrzyniaka. W ciągu najbliższych godzin zawodnik wyleci do Aten, aby przejść badania lekarskie i uzgodnić swój indywidualny kontrakt - poinformowała oficjalna strona Legii Warszawa, legia.com.
Wawrzyniak trafił na Łazienkowską latem 2007 roku z Widzewa Łódź za około 300 tys. euro. Za jakie pieniądze "Wawrzyn" trafił do Koniczynek? "Kwota transferu objęta jest tajemnicą handlową" - powiedział nam rzecznik prasowy Michał Kocięba. Dzisiejsza prasa podaje kwoty od 500 tys euro (Sport.pl) do 1,5 mln euro (SE i PS).

O godzinie 12:30 zawodnik wsiądzie w samolot prosto do Aten. W tej chwili w Legii zapewne rozpoczną się gorączkowe poszukiwania lewego obrońcy. Na tą pozycję trener ma do dyspozycji jedynie Tomasza Kiełbowicza. Przemysław Wysocki został wypożyczony do Piasta Gliwice.

Wawrzyniak rozegrał w Legii 49 spotkań i zdobył 4 gole.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.