Po obu stronach Żylety stoją już tymczasowe maszty oświetleniowe - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Stadion: Dwa jupitery już stoją

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Tak jak ostatnio informowaliśmy, na Łazienkowskiej rozpoczęło się już stawianie tymczasowych masztów oświetleniowych, które używane będą na czas budowy stadionu. Na razie ustawiono tylko dwa maszty - po obu stronach dawnej Żylety. W najbliższych dniach, do przygotowanych już fundamentów, w narożnikach boiska, za pomocą dźwigów przymocowane zostaną dwa kolejne maszty. Na tymczasowych jupiterach zamontowane są lampy, które jeszcze niedawno znajdowały się na dotychczasowych jupiterach.

Fotoreportaż z budowy - 17 zdjęć Piotra Galasa
Znajdują się na nich również lampy, które oświetlać będą plac budowy, tak by prace mogły być wykonywane 24 godziny na dobę.

Na terenie od strony kanałku, w dwóch rzędach ustawiono już kilkanaście słupów, na których stawiane będą trybuny nowego stadionu.

W sobotę od strony Łazienkowskiej wycinano drzewa. Parę tygodni wcześniej drzewa wycięto na terenie dotychczasowego parkingu dla prasy.

Fotoreportaż z budowy - 17 zdjęć Piotra GalasaOd strony ulicy Łazienkowskiej wycinano wczoraj drzewa - fot. Piotr Galas

Dwa maszty tymczasowe już stoją. Dwa stare maszty zostaną rozebrane w tym miesiącu - fot. Piotr Galas

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.