REKLAMA

Legia chce współpracować z fanklubami

Woytek - Wiadomość archiwalna

Klub chce wyjść naprzeciw fanom Legii spoza Warszawy i zachęca do zakładania oficjalnych fanklubów Legii. To drugie podejście Legii w tym temacie. Na oficjalnej stronie został zamieszczony regulamin, który określa zasady tworzenia fanklubów - może go stworzyć 25 osób z województwa mazowieckiego lub 10 osób spoza Mazowsza.

Klub zapowiada dokładać wszelkich starań, by osoby spoza Warszawy miały jak najłatwiejszy wstęp na mecze Legii, a najaktywniejsze fankluby będą otrzymywały różne nagrody (np. bilety na mecz). Dla fanklubów zostanie przygotowany sektor na trybunie przed krytej C.

Czy po dwóch nieudanych próbach zorganizowania Klubu Kibica, próbie organizowania wyjazdów, które cieszyły się mikroskopijnym zainteresowaniem, uda się zachęcić kibiców spoza Warszawy do rejestrowania fanklubów? Przekonamy się za kilka miesięcy.
Jedno jest pewne - podobny, choć mniej "oficjalny", schemat współpracy z fanklubami istniał na Łazienkowskiej jeszcze nie tak dawno. Wszystko na swoje barki brało Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. Teraz tę rolę bezpośrednio chce przejąć klub.

Warto jednak przypomnieć, że 11 miesięcy temu, jeden z legijnych fanklubów oficjalnie przyłączył się do protestu. "Nie będziemy uczestniczyć w meczach naszej drużyny na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3" - deklarowali kibice z Błonia, którzy w ten sposób wyrazili swoją dezaprobatę dla "likwidowania ruchu ultras na stadionie Legii przez właścicieli KP Legia".

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin współpracy z fanklubami


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.