Fani Legii z Rawy Mazowieckiej są jednym z 24 fanklubów, które nie zamierzają współpracować z klubem do czasu zakończenia konfliktu - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Fankluby nie będą współpracować z klubem

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Klub Piłkarski Legia wyszedł z drugą już propozycją skierowaną do kibiców Legii z innych miast, mającą ułatwić im dostanie się na mecze naszej drużyny. Dzisiaj aż 24 fankluby Legii oświadczyły, że do czasu zakończeniu konfliktu na linii kibice - działacze, nie zamierzają podejmować współpracy z klubem. "W dobie trwającego konfliktu na linii klub - kibice, tak jak to było dotychczas, solidaryzujemy się z resztą kibiców i do czasu zakończenia protestu, wykluczamy kontakty z KP Legia Warszawa" - czytamy w oświadczeniu podpisanym przez 24 fankluby Legii.

Legijne fankluby podkreślają, że cieszą się, że klub wreszcie zauważył ich obecność. "Legia posiada kibiców i zorganizowane fankluby w całej Polsce. Jesteśmy nawet w takich regionach kraju jak Wielkopolska, czy Górny Śląsk, czyli miejscach, gdzie teoretycznie nie powinno nas być. Dlatego cieszymy się, że klub w końcu nas zauważył i chce pomóc w organizacji naszych różnych inicjatyw oraz dystrybucji biletów" - piszą FC.

Fani, którzy na wszystkie mecze Legii muszą przebyć od kilkudziesięciu do kilkuset kilometrów żywią nadzieję, że już niebawem konflikt zostanie zakończony. "Mamy nadzieję, że konflikt zostanie jak najszybciej zakończony i kibice razem z klubem będą budować Wielką Legię" - czytamy w oświadczeniu, pod którym podpisały się następujące FC: Biała Podlaska, Black Wolf, Brodnica, Chełmża, East Front, Grójec, Grudziądz, Kwidzyn, Okolica of Stolica, Paka z Grodu Kraka, Płońsk, Południe, Rawa Mazowiecka, Siedlce, Sochaczew, Soldiers, South Group, Spokrewnieni, Squadron, Szczecinek, WLKP, w(L)kp sQuad, Wyszogród.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.