Przemysław Rawa przebywa obecnie na testach w Kotwicy Kołobrzeg - fot. Piotr Galas

Rawa bliski wypożyczenia do Kotwicy

Raffi i Bodziach - Wiadomość archiwalna

22-letni zawodnik Młodej Legii, Przemysław Rawa, przebywa obecnie na testach w II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg. Przed miesiącem informowaliśmy, że mający ważny kontrakt z Legią obrońca poszukuje nowego klubu. Legionista wystąpił wczoraj przez 45 minut w sparingowym meczu Kotwicy z Ruchem Chorzów i prawdopodobnie zostanie wypożyczony do drugoligowego klubu na pół roku. Wcześniej na testach w "Kotwie" przebywał również bramkarz Młodej Legii, Łukasz Zaremba. Pod koniec stycznia zagrał w przegranym 2-3 sparingu z Turem Turek.
Zaremba na razie wrócił do Warszawy i trenuje z Młodą Legią, a wczoraj zagrał w pierwszej połowie sparingowego meczu z Orlętami Łuków, w którym puścił jedną bramkę.

Rawa na pierwsze testy do Kołobrzegu pojechał w połowie stycznia. Wtedy jednak musiał wracać do domu. Na początku lutego po raz kolejny został zaproszony na treningi Kotwicy i wydaje się, że w rundzie wiosennej zawodnik będzie wypożyczony do II-ligowego klubu. Mecz z Ruchem był drugim w tym miesiącu sparingiem, w którym zagrał Rawa. Wcześniej nasz defensor wystąpił przez 45 minut w spotkaniu Kotwicy z Młodą Lechią Gdańsk.