REKLAMA

Klub zdjął osiem zakazów stadionowych (akt.)

Bodziach, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Jak informuje oficjalna strona klubu, Klub Piłkarski Legia, na wniosek dyrektora ds. bezpieczeństwa Bogusława Błędowskiego, zdjął zakazy stadionowe ciążące na ośmiu kibicach. Wszystkie zakazy, które dziś umorzono, zostały nałożone w trakcie rundy wiosennej sezonu 2006/07 i były spowodowane posiadaniem narkotyków, posługiwaniem się fałszywymi dokumentami, obrażaniem funkcjonariuszy publicznych oraz próbą wtargnięcia na teren imprezy masowej.
"Do dzisiaj zakazami stadionowymi pozostaje objętych dwóch członków grupy "Nieznani Sprawcy". Obu ukarano za zamieszki w Wilnie. Żaden z nich nie odwoływał się od decyzji Zarządu KP Legia" - początkowo poinformował klub. Jak się później okazało w informacji wkradł się mały błąd (co niezależnie sami ustaliliśmy): członkowie grupy Nieznani Sprawcy odwołali się od decyzji zarządu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.