Jan Urban odpowiada na pytania dziennikarzy - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA

Urban pozytywnie zaskoczony

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jutro ostatecznie zakończy się okres przygotowawczy przed wiosennymi meczami Legii. Jan Urban zapewnia, że jego drużyna jest lepiej przygotowana do rozgrywek niż rok temu. "Na dziś pozytywnie wypada Adrian Paluchowski. Zachowuje się zupełnie inaczej niż rok temu. Wypożyczenie wyszło mu na dobre. Podczas meczów swoje atuty, czyli waleczność i szybkość potwierdza też Kamil Majkowski" - chwali młodych zawodników szkoleniowiec "wojskowych".

Urban liczy, że w najbliższych meczach błyśnie Roger. "Nie ukrywam, że wiosną liczę na lepszą grę Rogera. On zdaje sobie z tego sprawę, że będzie obserwowany przez menadżerów. Jeśli chce grać w lepszym klubie niż Legia to musi dawać z siebie wszystko. Nie miałbym jednak nic przeciwko temu, żeby Roger pograł u nas jeszcze przez kilka sezonów" - mówi trener.

Szkoleniowiec nie martwi się też zbytnio odejściem Jakuba Wawrzyniaka. "Mam wartościowych zawodników na jego miejsce. Widzę duży potencjał do wykorzystania u Marcina Komorowskiego. To bardzo wytrzymały zawodnik. Do tej pory grał jednak zupełnie inaczej niż trzeba grać w Legii. Na razie nie wiem jak będzie się spisywał w ofensywie, bo w Bytomiu nie miał ku temu zbyt wielu okazji. Raz miał dobry dzień i strzelił trzy gole. U nas będzie musiał robić to znacznie częściej" - kończy Urban.Jan Urban - fot. turi


Marcin Komorowski ma być godnym następcą Jakuba Wawrzyniaka. - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.