Garaże na nowym stadionie pomieszczą 797 samochodów osobowych - fot. Tomek Janus
REKLAMA

Stadion: Trzeci poziom i kanalizacja

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Za nami kolejny tydzień, a co za tym idzie, kolejny postęp prac przy budowie nowego stadionu Legii. Trzy trybuny cały czas rosną. Od strony kanałku i trybunie wzdłuż boiska trwają prace na trzecim poziomie garaży (strop jest już położony na całej długości trybuny). Warto przypomnieć, że pod trybunami znajdzie się 797 miejsc dla samochodów osobowych, z czego 779 dla kibiców i 18 dla VIP-ów. Na poziomie zero można będzie zostawić 387 pojazdów, a na poziomie 1, o pięć więcej.

Fotoreportaż z budowy - 32 zdjęcia Tomka Janusa
Na łuku od kanałku, robotnicy pracują przy instalacji systemu rur, które służyć będą od odprowadzania ścieków. Na tyłach dawnej odkrytej stanie niebawem kolejny dźwig, który posłuży do budowy trybun.

Fotoreportaż z budowy - 32 zdjęcia Tomka JanusaPrace przy garażach, które znajdować się będą pod trybunami idą cały czas naprzód - fot. Tomek Janus


Stary pawilon widoczny w tle, zbudowany w 1928 roku zostanie zachowany i przebudowany - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.