Dźwig do montażu trybun jest już gotowy do pracy - fot. Bodziach
REKLAMA

Stadion: Dźwig gotowy do montażu trybun

Bodziach - Wiadomość archiwalna

"Na Łazienkowskiej stadion jak z bajki..." - śpiewała grupa TPN25. I faktycznie nasz stadion rośnie w oczach. Na Łazienkowskiej stoi już dźwig, który będzie służył do montażu trybun. Pierwsze jego uruchomienie miało miejsce w poniedziałek. Wtedy poruszający się na gąsienicach dźwig przemieścił się pomiędzy płytę boiska a przyszłą trybunę południową. To na niej rozpocznie się układanie trybun. Na razie zamontowano tam specjalne stabilizatory, które znajdują się pomiędzy słupami. Rygle już wczoraj przed południem gotowe były do nakładania - przetransportowano je pod sam dźwig.

Fotoreportaż z budowy - 53 zdjęcia Bodziacha
Prace na łuku, na którym jeszcze kilka miesięcy temu przyjmowani byli fani gości, odbywają się również od strony kanałku - stawiane są kolejne ściany, schody itd.

W narożniku pomiędzy Krytą a łukiem od Łazienkowskiej trwają zbrojenia. Tam w przyszłości znajdować się będą pomieszczenia, z których korzystać będą pracownicy klubu. Wybetonowano również plac obok drogi ewakuacyjnej, która została przygotowana przed pierwszym wiosennym meczem na Łazienkowskiej.

Na trybunie wschodniej, czyli dawnej Żylecie odbywają się prace zbrojeniowe na drugim poziomie parkingów. Te, o czym już wcześniej informowaliśmy, będą się znajdowały pod trybuną wschodnią i południową.

Fotoreportaż z budowy - 53 zdjęcia Bodziacha


Film z placu budowy:Dźwig do montażu trybun rozpoczął już pracę od strony kanałku Piaseczyńskiego - fot. BodziachStabilizatory dla rygli są już montowane na trybunie południowej - fot. Bodziach


Prace przy łuku od strony kanałku - fot. Bodziach


Rygle przyszłych trybun przyjechały już na Łazienkowską - fot. Bodziach

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.