Dickon Choto nie zagra przeciwko Piastowi - fot. turi
REKLAMA

Osiemnastka na mecz z Piastem

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Jak już informowaliśmy w jutrzejszym meczu z Piastem Gliwice Legia będzie musiała poradzić sobie bez Dicksona Choto. "Dickson ma drobne rozwłóknienie mięśnia czworogłowego. Na siłę mógłby grać, ale nie chcemy ryzykować. I tak musimy jednak zaryzykować, bo zagrają Astiz i Rzeźniczak, którzy mają po trzy żółte kartki. Nie mamy jednak innego wyjścia" - mówi Jan Urban.


Poza składem znaleźli się także Kostiantyn Machnowskij, Patryk Koziara, Kamil Majkowski i Marcin Komorowski. "Komorowski zagra w Młodej Ekstraklasie. Chcę zobaczyć jak będzie się prezentował po kontuzji" - uważa trener Legii.

Na mecz do Gliwic legioniści nie wyjadą już dziś, a dopiero jutro rano. "Jeździliśmy już na inne spotkania w ich dniu. Pociągiem to niecałe 3 godziny podróży, więc całkiem szybko. Nie będziemy więc zmęczeni" - uważa Urban.

Osiemnastka na mecz w Gliwicach
Jan Mucha, Wojciech Skaba – Jakub Rzeźniczak, Inaki Descarga, Inaki Astiz, Pance Kumbev, Tomasz Kiełbowicz – Miroslav Radović, Piotr Giza, Tomasz Jarzębowski, Maciej Iwański, Ariel Borysiuk, Roger, Krzysztof Ostrowski, Maciej Rybus, Piotr Rocki – Adrian Paluchowski, Takesure Chinyama

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.