Młoda Legia w lutym rozegrała sparing w Bartoszycach. W lipcu przyjedzie tam na obóz przygotowawczy - fot. LegiaLive!
REKLAMA

W lipcu tygodniowe zgrupowanie Młodej Legii w Bartoszycach

Tomek Janus i Bodziach, źródło: Sport Warmii i Mazur / własne - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia w lipcu pojedzie do Bartoszyc na tygodniowy obóz przygotowawczy. Młodzi legioniści trenować będą na stadionie miejskim, a w czasie zgrupowania rozegrają dwa mecze sparingowe - 14 lipca z Jeziorakiem Iława (II liga) i 18 lipca z Olimpią Elbląg (III liga). Początek obozu zaplanowano na 13 lipca. Zespół Młodej Legii zamieszka w jednym z podmiejskich pensjonatów, z którego codziennie będzie dojeżdżać na treningi na stadion miejski. Pierwsze rozmowy w sprawie letniego zgrupowania odbyły się w lutym, kiedy Młoda Legia zagrała w Batroszycach sparing z miejscową Victorią. Parę tygodni później doszło do ponownego spotkania zainteresowanych stron.

"W marcu odwiedziliśmy Bartoszyce jeszcze raz, obejrzeliśmy dokładnie stadion i zdecydowaliśmy się wrócić tam latem. Murawa jest w bardzo dobrym stanie, szatnie są ładne, odnowione, ludzie są serdeczni. Nam to wystarczy. Ważne jest też, że w mieście jest dobry klimat dla naszego klubu. Byliśmy pod wrażeniem przyjęcia, jakie zgotowano nam w lutym" - mówi trener bramkarzy Młodej Legii, Marcin Muszyński.

Warto zauważyć, że po raz kolejny dojdzie do sparingu z zaprzyjaźnioną z Legią Olimpią Elbląg. W przerwie zimowej Olimpia zmierzyła się przy Obrońców Tobruku z pierwszą drużyną z Łazienkowskiej, a meczowi towarzyszyło olbrzymie zainteresowanie fanów. Latem musimy zadowolić się sprawdzianem Olimpii z drugą drużyną Legii.Fani Legii z Bartoszyc w lutym przygotowali oprawę i stworzyli świetną atmosferę - fot. LegiaLive!

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.