Robotnicy budowali stadion nawet w czasie meczu z Ruchem - fot. Mishka
REKLAMA

Budowali nawet w czasie meczu

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Trwający mecz z Ruchem Chorzów nie przeszkadzał robotnikom w pracach przy budowie stadionu Legii. To właśnie trwające na trzech trybunach prace sprawiły, że tym razem fani nie wywiesili na budowie flag. Tuż przed początkiem spotkania w północnej części trybuny wschodniej największy dźwig przenosił łączenie skrajnych rygli górnych, które później mocowane było przez robotników. Część pracowników z placu budowy obserwowało spotkanie - niektórzy wygodnie zasiedli na stopnicach od strony kanałku. Pod ich adresem kibice żartobliwie skandowali "Robotnicy do roboty". Na trybunie wschodniej pozostały do zamontowania już tylko dwa dolne elementy rygli.

W obecności kibiców budowlańcy pracowali również przy narożniku południowo-wschodnim oraz konstrukcji, w której znajdować się będą wejścia na trybunę południową.











Trwający mecz Legia - Ruch nie przeszkadzał robotnikom w pracy przy budowie stadionu - fot. Mishka

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.