Na dawnej Żylecie zamontowano już wszystkie rygle - fot. Mishka
REKLAMA

Stadion: Dźwig już za trybuną północną

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Podczas środowego meczu robotnicy pracowali przy budowie nowego stadionu Legii. W czasie spotkania z ŁKS-em budowlańcy mieli wolne. Nie oznacza to jednak, że nic na trybunach się nie zmieniło. Prace bowiem prowadzone były jeszcze w czwartek. Uważni kibice mogli dostrzec, że w porównaniu ze środą, na trybunie wschodniej zamontowano dwa brakujące elementy rygli i ten etap w miejscu, gdzie kiedyś znajdowała się Żyleta, jest już skończony. Wielki dźwig, który służy do montażu rygli przemieścił się już za trybunę północną, czyli tę od strony ulicy Łazienkowskiej.

Tu, podobnie jak na wschodniej, dźwig ustawił się z tyłu trybuny, gdzie biegnie dla niego przygotowana droga (musi być specjalnie umocniona). Rygle na tej trybunie będą montowane już w przyszłym tygodniu.

Za trybuną wschodnią, czego już z obecnej Krytej (a przyszłej trybuny zachodniej) nie widać, ustawione zostały kolejne namioty, w których prowadzone będą prace przy łączeniu części podtrzymujących dach nowego obiektu.fot. Mishka

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.