REKLAMA

W lipcu przesuną murawę

Woytek - Wiadomość archiwalna

Po sobotnim meczu z Polonią Bytom pisaliśmy, że Legia zagra latem w europejskich pucharach. Nie wiadomo tylko, czy w Lidze Mistrzów, czy Lidze Europejskiej (wcześniej Puchar UEFA). Jeżeli zdobędzie mistrzostwo Polski, spotkania drugiej rundy eliminacyjnej LM rozgrywać będzie w terminach 14-15.07. i 21-22.07. W przypadku awansu do Ligi Europejskiej z miejsca drugiego, mecze odbędą się w terminach 16.07. i 23.07. Zajęcie trzeciej pozycji w tabeli oznaczać będzie grę od pierwszej rundy eliminacyjnej. Te spotkania rozegrane zostaną 2 i 9 lipca. Wiadomo już, że po zakończeniu rozgrywek ligowych rozpocznie się proces przebudowy murawy na stadionie Legii. Płyta boiska przesunięta zostanie o kilka metrów w stronę dawnej Żylety.
Pomiędzy 1 a 14 lipca nie będzie więc możliwości rozgrywania spotkań przy Łazienkowskiej. W takiej sytuacji władze Legii rozważą opcję przeniesienia meczu do Kielc, Płocka lub Bełchatowa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.