Po jednym bocznym boisku nie ma już śladu. Drugie niebawem będzie stanowiło zaplecze przy budowie czwartej trybuny - fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Kolejny wielki dźwig, jedno boisko zaorane

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Wczoraj na Łazienkowskiej pojawił się kolejny wielki dźwig, który służyć będzie m.in. do układania rygli. Drugi z największych dźwigów, w przeciwieństwie do poprzedniego, porusza się na kołach, nie zaś gąsienicach. Dziś rozpoczął pracę przy narożniku pomiędzy łukiem od Łazienkowskiej a trybuną Krytą. Tam zamontowane zostały pierwsze rygle górne. Rygle montowane są także po drugiej stronie łuku - w narożniku północno-wschodnim. Przed trybuną północną trwają natomiast prace przy pomieszczeniach, które znajdować się będą pod trybuną dolną.

Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć Woytka

Na trybunie wschodniej ustawiona konstrukcja zalewana jest betonem. Przypomnijmy, że wcześniej podobne prace wykonano na trybunie południowej, a na końcu przeprowadzane będą na trybunie od strony ulicy Łazienkowskiej.

Sporo zrobiono także na bocznych boiskach Legii. Właściwie nie ma już śladu po murawie boiska bliżej ulicy Myśliwieckiej. Trawa została zerwana, zniszczona została również bieżnia i ławki rezerwowych. Na razie uchowała się jedynie płyta boiska bliżej trybuny Krytej, na której cały czas trenują i występują Młode Wilki.

Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć WoytkaStadion widziany z góry - fot. Ferdynand Trott
fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.