Jakub Wawrzyniak wraca do Warszawy? - fot. Tomek Janus
REKLAMA

Panathinaikos rezygnuje z Wawrzyniaka!

Woytek, źródło: pao.gr/Sport.pl - Wiadomość archiwalna

W związku z kolejnymi pozytywnymi wynikami testów antydopingowych i wcześniej ogłoszoną trzymiesięczną dyskwalifikacją Jakuba Wawrzyniaka, Panathinaikos Ateny postanowił nie kontynuować współpracy z polskim zawodnikiem. Oznacza to, że Wawrzyniak po półrocznym wypożyczeniu wróci do Legii!
"Biorąc pod uwagę wcześniejsze wypadki, klub postanowił nie kontynuować współpracy z piłkarzem" - poinformowano w komunikacie na oficjalnej stronie Panathinaikosu.

Wawrzyniak został niedawno ukarany trzymiesięczna dyskwalifikacją, bo badanie po meczu ze Skodą Xanti wykryło w jego organizmie niedozwoloną substancję. Polak tłumaczył, że znalazła się ona w środku na odchudzanie, który zażywał bez porozumienia z lekarzem.

Środowa sytuacja nie dotyczy tego przypadku, ale jeszcze innego. Nie ujawniono jednak po jakim meczu zbadano Wawrzyniaka, ani o jaką substancję chodzi.

Do końca czerwca Panathinaikos miał zapłacić Legii drugą ratę za transfer "Wawrzyna" (ok. 1 mln euro). Zimą, gdy Wawrzyniak przechodził do ateńskiego klubu, Grecy zapłacili za niego ok. 0,5 mln euro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.