Jakub Wawrzyniak - fot. turi
REKLAMA

Wawrzyniak: Rozmawiałem już z Legią

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy/Polska - Wiadomość archiwalna

"Jeśli to, co Grecy umieścili na swojej stronie, jest prawdą, to sprawa jest prosta, Wawrzyniak wraca do Legii" - mówi na łamach Polski rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba. Los reprezentacyjnego obrońcy wydaje się być przesądzony. Mimo, że na razie stołeczny klub nie otrzymał oficjalnego pisma od Panathinaikosu, to zamiary greckiego klubu są oczywiste - nie decydować się na transfer definitywny legionisty.

W Przeglądzie Sportowym grecki dziennikarz tłumaczy: "Po tym, jak się okazało, że Wawrzyniak miał pozytywne wyniki obu testów po meczu ze Skodą, sprawdzono też inne próbki pobrane od niego podczas innych spotkań."

"Słyszałem, że pojawiła się na stronie oficjalnej informacja, ale nikt z klubu się ze mną nie kontaktował. Dopóki jednak nie porozmawiam na ten temat z władzami Panathinaikosu, trudno mi będzie komentować coś, czego tak do końca nie jestem pewny" - mówi piłkarz w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

"Jest to dziwna sytuacja, ale cóż zrobić? Stało się i muszę sobie jakoś z tym poradzić. Mam gdzie wracać, na lodzie raczej nie zostanę. Jestem po rozmowach z przedstawicielami stołecznego klubu. Chcę powiedzieć, że bardzo cieszy mnie postawa Legii, która zachowuje się wobec mnie fair. Zapewne władze mogłyby rozwiązać ze mną kontrakt, ale to jest na szczęście profesjonalny klub" - dodaje Wawrzyniak.

Wawrzyniaka obowiązuje jeszcze dwuletnia umowa z Legią.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.