Wypożyczeni: Spadek Augustyna do Serie C

Fumen - Wiadomość archiwalna

Zarówno w Polsce, jak i w większości lig europejskich piłkarskie zmagania dobiegły końca. Niemnej jednak w Hiszpanii oraz we Włoszech swe mecze grały SD Eibar oraz Rimini Calcio, które znajdują się w niższych klasach rozgrywkowych. Jednak wypożyczeni z Legii zawodnicy nie mogli mieć powodów do zadowolenia. "Arru" nie pojawił się w ogóle na murawie. Natomiast Błażej Augustyn nie pomógł swym kolegom w utrzymaniu się w Serie B i od przyszłego sezonu Rimini będzie grało w Serie C1.
Wypożyczeni legioniści
Arruabarrena Mikel - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Castellon
Augustyn Błażej - od 63. minuty w przegranym 0-1 meczu z Anconą
Korzym Maciej - do 67. minuty w wygranym 2-0 meczu reprezentacji Polski do lat 21 z Liechtensteinem. Strzelec gola na 1-0 w 35. minucie.