Inaki Descarga zakończył swoją przygodę z Legią - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Legia rozwiązała kontrakt z Descargą

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

O tym, że Inaki Descarga nie zagrzeje dłużej miejsca na Łazienkowskiej wiadomo było już od kilku tygodni. Zawodnik otrzymał wolną rękę w szukaniu sobie nowego pracodawcy. Legia postanowiła jednak nie czekać aż ktoś się po niego zgłosi i - jak poinformowała oficjalna strona klubu - rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Descargę wiązał jeszcze roczny kontrakt ze stołecznym klubem.

Podczas swojego pobytu na Łazienkowskiej Descarga okazał się nieporozumieniem i "zabłysnął" przede wszystkim tym, że był zamieszany w aferę korupcyjną w Hiszpanii. 33-letni Hiszpan rozegrał w barwach Legii zaledwie 10 spotkań, z czego tylko 3 w Ekstraklasie. Pozostałe występy to: 4 mecze w Pucharze Polski, 3 mecze w Pucharze Ekstraklasy. Ponadto zaliczył 2 mecze w Młodej Legii.Podczas tej konferencji Descarga został zaprezentowany dziennikarzom i otrzymał koszulkę od Lucjana Brychczego - fot. Woytek


Descarga na obozie w Niemczech - fot. Tomek Janus


W akcji podczas meczu z GKS-em Bełchatów - fot. Mishka


Descarga podążył śladami Arruabarreny - fot. Mishka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.