Jakub Wawrzyniak wraca do Legii i w środę jedzie z drużyną na obóz do Austrii - fot. LegiaLive!

Wawrzyniak: Jadę z Legią do Austrii

turi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Ostatnie spekulacje prasowe na temat wykupienia Jakuba Wawrzyniaka przez Panathinaikos Ateny okazały się nieprawdziwe. Zdyskwalifikowany na 3 miesiące reprezentant Polski wróci w najbliższych dniach do Warszawy i już w środę wyjedzie z Legią na zgrupowanie do Austrii. "Już od dawna wiedziałem o tym, że Panathinaikos nie przedłuży ze mną umowy. Rozmawiałem na ten temat z Grekami, więc informacja o powrocie do Warszawy nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem" - mówi w rozmowie z LL! Wawrzyniak. Ostatnio media podawały informacje, że piłkarzem zainteresowany jest AEK Ateny. "To tylko spekulacje prasowe" - mówi nam Wawrzyniak.

"W środę jadę z Legią na obóz do Austrii, gdzie zamierzam zaprezentować się z jak najlepszej strony" - mówi zawodnik. Oficjalna strona legia.com potwierdza, że na Łazienkowską wpłynął faks, w którym PAO informuje o rezygnacji z Wawrzyniaka.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.