REKLAMA

Cracovia w Sosnowcu? Zarząd konsultuje z kibicami

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Nadal nie wiadomo, gdzie drużyna Cracovii występować będzie w nowym sezonie. Ostatnio mówiło się, że klub dogadany jest już z Polonią Bytom, a rezerwowym rozwiązaniem miał być obiekt GKS-u Katowice. Okazuje się jednak, że "Pasy", podobnie jak Wisła, rundę jesienną prawdopodobnie spędzą na stadionie Ludowym w Sosnowcu. Zarząd Zagłębia nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Co ciekawe, na dziś zwołał spotkanie z sosnowieckimi kibicami, od którego uzależnia ewentualne podpisanie umowy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.

Wiadomo, że w przypadku podpisania umowy na grę Cracovii w Sosnowcu, właściciel klubu, Krzysztof Szatan wszystkie wpływy z tego tytułu przeznaczy na wzmocnienie II-ligowej drużyny Zagłębia. Ponadto po zakończeniu rundy jesiennej Cracovia zobowiązała się do wymiany całej murawy na stadionie Ludowym na własny koszt.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.