Polska 2-0 Grecja. Dwa gole Obraniaka

Woytek - Wiadomość archiwalna

W towarzyskim meczu rozegranym w Bydgoszczy Polska wygrała 2-0 z reprezentacją Grecji. Obydwie bramki strzelił debiutujący w kadrze Ludovic Obraniak, który niedawno otrzymał polskie obywatelstwo. Od pierwszej minuty na placu gry przebywał jeden legionista - Roger Guerreiro. W 75. minucie zastąpił go Wojciech Łobodziński.

Do przerwy "Biało-czerwoni" remisowali 0-0. Gole po zmianie stron i zastąpieniu Euzebiusza Smolarka strzelił Obraniak

Polska 2-0 (0-0) Grecja
1-0 - 47 min. Ludovic Obraniak
1-0 - 79 min. Ludovic Obraniak

Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Dariusz Dudka, Michał Żewłakow, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski (83' Marek Saganowski), Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski (75' Tomasz Jodłowiec), Roger Guerreiro (75' Wojciech Łobodziński), Euzebiusz Smolarek (46' Ludovic Obraniak) - Robert Lewandowski (54' Paweł Brożek)