Po zakończeniu kariery Marcin Mięciel chce zostać przy Łazienkowskiej - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Mięciel: Chcę grać jeszcze przez dwa lata

źródło: Revier Sport - Wiadomość archiwalna

Powrót na Łazienkowską Marcina Mięciela jest na razie jedynym ruchem transferowym Legii w czasie letnich zakupów. Doświadczony napastnik wiele razy podkreślał, że właśnie w barwach "wojskowych" chce zakończyć karierę. Jak przyznaje w rozmowie z "Revier Sport" sam zawodnik buty na kołku zamierza powiesić za dwa lata.
"Mam nadzieję, że dam radę grać w barwach Legii jeszcze w dwóch najbliższych sezonach. Po zakończeniu gry w piłkę nie chcę jednak odchodzić z Łazienkowskiej. Może znajdzie się wówczas dla mnie jakieś stanowisko w klubie" – snuje plany na przyszłość "Miętowy".

Po kilkuletniej nieobecności w Polsce Mięciel dostrzega też zmiany, które zaszły w rodzimym futbolu. "Jasne, że w Niemczech widziałem wiele wspaniałych stadionów. Ale teraz dostrzegam, że i w Polsce zaszły ogromne zmiany. Dużą szansą dla polskiej piłki jest Euro 2012. Mam nadzieję, że wiele zyskamy na tej imprezie" - mówi legionista.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.