Fani Legii na mecze Zagłębia mogą wchodzić za jedyne 3 złote - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Legioniści wchodzą na Ludowy za 3 złote

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Współpraca działaczy Zagłębia Sosnowiec z kibicami przebiega coraz lepiej. Ostatnio sosnowiecki klub w porozumieniu z fanami wprowadził tanie bilety dla kibiców zaprzyjaźnionych drużyn oraz dla fan-klubów Zagłębia. I tak fani Legii Warszawa na mecze Zagłębia na stadionie Ludowym mogą wejść za jedyne 3 złote! Oferta biletowa "przyjaciel" obejmuje również fanów Olimpii Elbląg i BKS-u Bielsko-Biała.

Przed każdym meczem Zagłębia w Sosnowcu do sprzedaży trafi 100 wejściówek w cenie 3 zł, które będą uprawniały do wstępu na trybunę odkrytą. Będą one do nabycia w dniu meczu w kasie numer 4. Jedna osoba będzie mogła kupić tylko jeden bilet, a do jego zakupu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego miejsce zamieszkania.

Kolejnych 100 biletów po 3 złote przeznaczonych będzie dla fan-klubów Zagłębia (na każdy mecz innych). Na mecz z Ruchem Radzionków tańsze bilety przygotowano dla kibiców z Siewierza, Mierzęcic, Sławkowa, Bukowna, Koziegłów, Cieszyna i Zawiercia. Tańsze bilety dla przyjaciół i fan-klubów po raz pierwszy pojawiły się w miniony weekend.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.