Kratownice na trybunie północnej - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Kratownice od Łazienkowskiej i dźwigar w narożniku

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jedna z kratownic, która od pewnego czasu znajdowała się na tyłach trybuny północnej, została już przed kilkoma dniami zamontowana na dźwigarach dachowych. Pierwsza z kratownic oparta została na dwóch z trzech dźwigarów na trybunie północnej - bliżej trybuny wschodniej. W środę zamontowano drugą kratownicę na trybunie północnej, którą następnie przytwierdzono do dźwigarów. Od dołu obu dźwigarów nie podtrzymują już specjalne konstrukcje.

Wszystkie trzy wieże na tej trybunie zostały zdemontowane.

W czwartek natomiast zamontowano pierwszy dźwigar w narożniku południowo-zachodnim. Tam cały czas znajdują się konstrukcje podtrzymujące dźwigar od dołu.

Na trybunie wschodniej i południowej w ostatnich dniach wylewany był beton. Tymczasem w narożniku północno-zachodnim, czyli pomiędzy trybuną Krytą a łukiem od Łazienkowskiej w minionym tygodniu ułożono stopnice.

W najbliższych dniach zostanie zamontowany kolejny dźwigar dachowy - na trybunie od strony kanałku Piaseczyńskiego.fot. Hagi i Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.