Przed budynkiem głównym rozpoczęto prace przy budowie kolejnego zbiornika retencyjnego - fot. Jacek Wójcikowski / jp85.pl
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Zrywany asfalt pod zbiornik retencyjny

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jak już informowaliśmy, wczoraj na Łazienkowskiej znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Trafiono na niego przy zrywaniu asfaltu na drodze wzdłuż bramy wjazdowej na teren klubu. Przed wejściem do budynku klubowego trwają prace przy budowie kolejnego zbiornika retencyjnego. Przed budynkiem klubowym rozebrano już konstrukcję namiotu, w którym w przeszłości m.in. sprzedawano abonamenty.

Fotoreportaż z budowy - 20 zdjęć Jacka Wójcikowskiego

Zamontowano już trzy dźwigary dachowe w narożniku północno-zachodnim, które schodzą się w jednym punkcie i są podtrzymywane przez specjalną konstrukcję.

Na trybunie wschodniej cały czas trwa nakładanie stopnic. Na wszystkich trzech trybunach układane są posadzki - prace są zaawansowane w różnym stopniu.

Przed trybuną południową rozpoczęto budowę trybuny dolnej - obecnie trwają zbrojenia. W tej części stadionu zakończono nakładanie dźwigarów dachowych. Na trybunie od strony kanałku Piaseczyńskiego zamontowane są również 3 kratownice.

Fotoreportaż z budowy - 20 zdjęć Jacka WójcikowskiegoW miejscu, przed wejściem do budynku klubowego powstaje zbiornik retencyjny - fot. Jacek WójcikowskiW narożniku północno-zachodnim zamontowano 3 dźwigary dachowe - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.