Wypożyczeni: Gol Korzyma

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zaliczyły ekipy, w których grają wypożyczeni legioniści. Szczególne powody do radości miał Maciej Korzym, który strzelając swego pierwszego gola w tym sezonie, przyczynił się do zwycięstwa bełchatowian. Pozostali legioniści jeśli już wychodzili na murawę, to rozgrywali całe spotkanie.

Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - do 78 minuty w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław. Strzelec gola na 1-0 w 12. minucie.
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim Brzesko
Łanucha Damian (Resovia) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Concordią Piotrków Trybunalski
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Dolcanem Ząbki
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Cracovią
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Mazurem Karczew
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - 90 minut w wygranym 5-1 meczu z Naprzodem Brwinów