Dźwigary na trybunie wschodniej - fot. Tomek Janus
REKLAMA

Stadion: Dźwigary na wschodniej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jutro po dłuższej przerwie kibice będą mogli na żywo zobaczyć postęp prac na stadionie Legii. Przerwa na mecze reprezentacji nie została przespana. Na Łazienkowskiej z każdym dniem widać coraz więcej zmian. Przy wejściu na Krytą fani z pewnością zauważą zbiornik retencyjny powstający za przyszłą trybuną zachodnią (zalany już betonem). Cały czas trwają prace przy membranie dachowej nad trybuną południową. Jednocześnie powstaje dolna trybuna od strony kanałku.

Fotoreportaż z budowy - 42 zdjęcia Tomka Janusa

Ostatnio dźwigary dachowe zamontowano w narożniku północno-wschodnim. Teraz ich montaż objął trybunę wschodnią (zamontowano już dwa), a na kolejne dźwigary na dawnej Żylecie czekają już służące do ich podtrzymywania wieżyczki (także dwie). W części południowej będzie można jutro zobaczyć zamontowane stopnice.

Prace widać również od strony ulicy Łazienkowskiej. Tam robotnicy pracują przy stawianiu kolejnych ścian i elewacji stadionu. Nie ustają także prace na tyłach trybuny wschodniej oraz wewnątrz przyszłych trybun. Rozkopany jest także pas na tyłach studia telewizyjnego.

Fotoreportaż z budowy - 42 zdjęcia Tomka Janusa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.