REKLAMA

"Staruchowi" anulowano Kartę Kibica. Sprawa w sądzie odroczona

Bodziach i Fumen, źródło: Życie Warszawy / własne - Wiadomość archiwalna

Sąd grodzki nie rozpatrzył w niedzielę wniosku śródmiejskiej policji o ukaranie prowadzącego doping na Legii. Na meczu z Ruchem "Staruch" wyprowadzony został ze stadionu przez ochronę i przekazany w ręce policjantów. Policja postawiła mu zarzut nie wykonywania poleceń służb porządkowych. Grozi za to grzywna od 2 tysięcy złotych. Ponadto sąd może orzec zakaz stadionowy na okres od 2 do 6 lat.

Policja chciała, by sąd rozpatrzył sprawę gniazdowego kibiców Legii w trybie przyspieszonym. "Piotr S. stwierdził, że się leczy. Dlatego sąd odroczył sprawę czasu otrzymania opinii biegłego na temat jego stanu zdrowia" - powiedział Życiu Warszawy policjant.

Członek zarządu KP Legia, Jarosław Ostrowski w dzisiejszym wydaniu "Faktów" powiedział natomiast, że klub z Łazienkowskiej nie zamierza więcej wpuszczać kibica na stadion i anulował już jego kartę kibica, co uniemożliwi mu zakup biletu na spotkania organizowane przez Legię przy Łazienkowskiej 3.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.