fot. Mishka
REKLAMA

Komisja Ligi: Dowody na zakazy niewystarczające

Woytek - Wiadomość archiwalna

Na czwartkowym posiedzeniu Komisji Ligi rozpatrywane były odwołania od zakazów klubowych, nałożonych przez Legię po meczu z Ruchem Chorzów. Klub wysłał do ponad 20 kibiców informacje o zakazach stadionowych za opuszczenie miejsca w trakcie meczu i utrudnianie pracy ochronie. Los fanów, którzy odwołali się od decyzji zarządu KP Legia, zależy teraz od decyzji KL Ekstraklasy SA.

Pierwsze sprawy odbyły się w czwartek i wszystkie kończyły się po myśli kibiców. W sześciu przypadkach Komisja Ligi uznała materiał dowodowy przedstawiony przez Legię za niewystarczający do nałożenia zakazu stadionowego i przekazała do ponownego rozpatrzenia przez klub.

Sprawą zakazów nakładanych przez KP Legia zainteresowała się Helsińska Fundacja Praw Człowieka, której przedstawiciele byli obecni na wczorajszym posiedzeniu Komisji Ligi i przyglądali się pracom komisji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.