Szklane barierki montowane na trybunie południowej - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Montaż szklanych barierek

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Niskie temperatury nie są w stanie zatrzymać budowy stadionu Legii. Opady śniegu sprawiły, że zaszła konieczność uprzątnięcia puchu z dachu trybuny Krytej i części trybun, gdzie prowadzone są prace (narożnik południowo-wschodni). Na trybunie południowej montowane są szklane barierki. Wiele prac prowadzonych jest wewnątrz trybun - zarówno w studiu telewizyjnym, przyszłych budkach cateringowych, toaletach i pomieszczeniach biurowych.

Fotoreportaż z budowy - 53 zdjęcia Bodziacha

Na tyłach trybuny południowej układana jest elewacja budynku. Prowadzone są również prace przy budowie schodów, którymi kibice dostaną się na trybuny.

Nie ma już śladu po dwóch jupiterach, które znajdowały się po stronie trybuny wschodniej (dawnej "Żylety). Oba maszty oświetleniowe zostały przeniesione i osadzone na bocznym boisku, w pobliżu ulicy Myśliwieckiej. Teraz wokół boiska treningowego Młodej Legii i grup młodzieżowych znajdują się już cztery maszty oświetleniowe. Niebawem montowane będą na nich lampy, które zdemontowano z dotychczasowych jupiterów oświetlających główną płytę boiska. Część z nich została już zamontowana na masztach znajdujących się bliżej ulicy Myśliwieckiej.

Rozpoczęto także przenoszenie kontenerów, które zajmowali pracownicy Polimeksu na tyłach trybuny wschodniej, w pobliżu kanałku Piaseczyńskiego. Część z nich została już przetransportowana na teren bocznych boisk, niedaleko oficjalnego sklepiku klubowego.

Fotoreportaż z budowy - 53 zdjęcia Bodziacha

Kontenery Polimeksu ustawiane są teraz na terenie bocznych boisk - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.