Sparing: Metalurg Zaporoże 1-0 Legia Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Drugim przeciwnikiem Legii podczas obozu w Mijas był Metalurg Zaporoże. Legioniści doznali drugiej porażki 0-1. Jedyna bramka meczu padła w 49. minucie po uderzeniu Poliowyja. W 85. minucie Ukraińcy mogli podwyższyć prowadzenie, ale Machnowskij obronił rzut karny.

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Legioniści nie stworzyli sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji, a Chinyama zmarnował w końcówce dobrą okazję do wyrównania. Chwilę wcześniej mogło być jednak 2-0, bo faul w polu karnym popełnił Dickson Choto. Jedenastki nie wykorzystał jednak Wołodimir Poliowyj - dobrze w bramce spisał się Kostia Machnowskij. Z tego spotkania przeprowadziliśmy relacji LIVE! prosto z Hiszpanii!

Metalurg Zaporoże 1-0 (0-0) Legia Warszawa
1-0 - 49 min. Wołodymyr Poliowyj

Legia Warszawa: Adis Nurković (46' Kostia Machnowskij) - Jakub Rzeźniczak (46' Wojciech Szala), Pance Kumbev (46' Jakub Wawrzyniak), Djordje Tutorić (81' Dickson Choto), Marcin Komorowski (46' Tomasz Kiełbowicz), Jakub Kosecki (46' Miroslav Radović), Tomasz Jarzębowski (46' Ariel Borysiuk), Marcin Smoliński (46' Piotr Giza, 69' Tomasz Jarzębowski), Ghandy Kassenu (78' Marcin Smoliński), Bartłomiej Grzelak, Dong Fangzhuo (46' Takesure Chinyama)