Jakub Wawrzyniak może wkrótce zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem polskiej ekstraklasy - fot. LegiaLive!
REKLAMA

FN: Panathinaikos zainteresowany Wawrzyniakiem?

Bodziach, źródło: Futbol News - Wiadomość archiwalna

O perypetiach finansowych Jakuba Wawrzyniaka z Legią pisaliśmy już nie raz. Dzisiejsze wydanie Futbol News informuje, że obrońca Legii jest jednym z najlepiej prezentujących się zawodników w czasie przygotowań do rundy wiosennej i będzie mógł liczyć na sporą podwyżkę w przypadku podpisania nowej umowy z Legią. "Rumiany" może niedługo zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem naszej ekstraklasy z pensją powyżej 300 tysięcy euro.

Według FN, jeśli Legia będzie zbyt długo zwlekać z podpisaniem nowej umowy z zawodnikiem, może więcej stracić. Wawrzyniakiem poważnie zainteresowany jest bowiem... Panathinaikos Ateny, w którym Polak poza dopingową wpadką, prezentował się nieźle. Nie jest prawdą, o czym pisał ostatnio Przegląd Sportowy, jakoby Wawrzyniak domagał się 150 tysięcy euro odszkodowania od Panathinaikosu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.