Membrana dachowa zamontowana w narożniku północno-zachodnim - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Membrana w jednym narożniku

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Już jutro na Łazienkowskiej dojdzie do pierwszego meczu w rundzie wiosennej. Na stadionie trwają prace budowlane. Na tyłach trybuny Krytej wszelkie prace zostały już zakończone, tak by kibice mogli swobodnie dostać się na trybunę Krytą. W narożniku północno-zachodnim (przy wejściu głównym na stadion) na dachu zamontowano membranę. Znacznie później niż pierwotnie planowano.

Fotoreportaż z budowy - 38 zdjęć Bodziacha
Powodem opóźnień w montażu membrany były ujemne temperatury. Prawdopodobnie także w najbliższych dniach nie będą montowane kolejne części membrany, ze względu na niskie temperatury jakie zapowiadają meteorolodzy.

Pod membraną w narożniku północno-zachodnim, a także w przeciwległym narożniku, coraz bardziej okazale prezentują się oba telebimy. Na konstrukcjach, które znajdowały się tam do tej pory przymocowano ekrany i poprowadzono kable.

Na tyłach trybuny wschodniej pracują koparki - zarówno w miejscu, gdzie jeszcze niedawno znajdowały się kontenery pracowników Polimexu, jak i przy nasypach tuż za trybuną. Tam także układane są kolejne partie schodów, którymi kibice dostaną się na trybuny.

Przyszłe toalety oraz punkty gastronomiczne są wykańczane z zewnątrz. Wokół boiska utwardzono drogę przeciwpożarową.

Fotoreportaż z budowy - 38 zdjęć BodziachaNa tyłach trybuny wschodniej budowane są schody, którymi kibicami dotrą na trybuny - fot. Bodziach


Przyszłe toalety oraz punkty gastronomiczne są wykańczane z zewnątrz - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.