Pierwsze krzesełka już zamontowane! - fot. Woytek
REKLAMA

Pierwsze krzesełko zamontowane!

Woytek - Wiadomość archiwalna

W czwartek wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz, prezes Legii Leszek Miklas i prezes Polimex-Mostostal Konrad Jaskóła dokonali przykręcenia pierwszych krzesełek na nowej Żylecie, czyli trybunie od ulicy Łazienkowskiej. Krzesełka, na których zasiądą kibice, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, trudne do spalenia i podlegają pełnemu recyklingowi.

"Krzesełka są wygodne i wierzę w to, że jak będą zamontowane wszystkie i przyjdą kibice to naprawdę będą bardzo zadowoleni. Życzę Legii aby postęp sportowy był tak duży jak postęp prac na budowie" - mówi Wojciechowicz.

"Możemy być dumni z tego, ze w Warszawie taki stadion będzie i że Legia będzie mogła grać na takim fantastycznym obiekcie" - dodaje wiceprezydent Warszawy.

Krzesełka są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, trudne do spalenia i podlegają pełnemu recyklingowi. Na stadionie zamontowanych w prawie 32 tys krzesełek w kolorach czerwonym, białym i zielonym. Na dolnym piętrze trybunie wschodniej powstanie napis LEGIA.fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.