Wypożyczeni: Trochim ratuje remis

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wojciech Trochim uratował remis swojej drużynie zdobywając bramkę z rzutu karnego na kwadrans przed końcem meczu. Pozostali napastnicy wypożyczeni z Legii nie wpisali się na listę strzelców. Maciej Korzym nie pomógł wygrać z Polonią Warszawa, a Adrian Paluchowski nie zmniejszył rozmiarów porażki z Wisłą Kraków. Większość ekip, do których wypożyczeni są legioniści zanotowały w swych spotkaniach remisy.
Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Śląskiem Wrocław. Ukarany żółtą kartką.
Jędrzejczyk Artur (Korona Kielce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - od 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Polonią Warszawa
Kucharczyk Michał (Świt Nowy Dwór Maz.) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Startem Otwock
Majkowski Kamil (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Pogonią Szczecin
Małkowski Łukasz (Ruch Radzionków) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Polkowice
Paluchowski Adrian (Piast Gliwice) - od 79. minuty w przegranym 1-4 meczu z Wisłą Kraków
Skaba Wojciech (Polonia Bytom) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Ruchem Chorzów
Świdzikowski Maciej (Radomiak Radom) - najbliższy mecz Radomiak rozegra 1 maja z Pogonią Zduńska Wola
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z KS II Piaseczno
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz. Strzelec bramki w 75. minucie na 1-1 z rzutu karnego.