Dickson Choto nie zagra już w tym sezonie - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Bez Choto do końca sezonu

Fumen, źródło: Futbol News/własne - Wiadomość archiwalna

Dickson Choto nie wystąpi już w obecnym sezonie. Powodem absencji środkowego obrońcy Legii jest uraz mięśnia czworogłowego. W sobotnim spotkaniu z Ruchem Chorzów, "Dixi" opuścił boisko tuż przed końcem pierwszej połowy. "Niestety z powodu kłopotów z mięśniem czworogłowym uda jest on wykluczony do końca sezonu. Pojechał wczoraj na badanie USG. Czekamy teraz na precyzyjny wynik" - powiedział Stefan Białas.
Tym samym szkoleniowiec Legii nie będzie mógł skorzystać z Choto w najbliższych meczach przeciwko Wiśle Kraków, Polonii Warszawa oraz GKS Bełchatów. Dla zespołu jest to spore osłabienie w kontekście walki o trzecie miejsce dające przepustkę do europejskich pucharów. W rywalizacji w Chorzowie, w miejsce obrońcy z Zimbabwe pojawił się Pance Kumbev. Czy również na niego postawi Stefan Białas na finiszu rozgrywek?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.