Wypożyczeni: Gole Kucharczyka i Trochima

Fumen - Wiadomość archiwalna

We wtorkowych meczach ekstraklasy wystąpili wszyscy piłkarze wypożyczeni z Łazienkowskiej. Bezpośredni pojedynek stoczyły ekipy Martinsa Ekweueme i Artura Jędrzejczyka, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem. Wojciech Skaba w potyczce z Jagiellonią zachował czyste konto. W niższych ligach do siatki trafili Michał Kucharczyk oraz Wojciech Trochim. Większe powody do radości miał drugi z napastników, który zapewnił swej ekipie zwycięstwo.

Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Koroną Kielce
Jędrzejczyk Artur (Korona Kielce) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Lechią Gdańsk
Kucharczyk Michał (Świt Nowy Dwór Maz.) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Kolejarzem Stróże. Strzelec bramki w 87. minucie na 2-3.
Majkowski Kamil (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Motorem Lublin
Małkowski Łukasz (Ruch Radzionków) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Paluchowski Adrian (Piast Gliwice) - od 70. minuty w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia
Skaba Wojciech (Polonia Bytom) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Świdzikowski Maciej (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Wartą Sieradz
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - wszedł na boisko w II połowie przegranego 2-3 meczu z Olimpią Warszawa
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Jarotą Jarocin. Strzelec bramki w 16. minucie. Ukarany żółtą kartką