Tak oddzielony będzie sektor gości od murawy - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Pożegnanie Krytej i odgrodzenie sektora gości

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W niedzielę rozegrano ostatnie spotkanie przy Łazienkowskiej, na które wpuszczono kibiców na trybunę Krytą. Fani zajęli miejsca w sektorach, których jeszcze nie pozbawiono plastikowych krzesełek. Zdemontowano już rusztowania z zachodniej części studia telewizyjnego. Schody prowadzące z promenad na trybuny, ze względów bezpieczeństwa, są pomalowane na żółto. Fotoreportaż z budowy - 24 zdjęcia Hagiego
We wszystkich narożnikach zamontowano już ponad dwumetrowe ogrodzenie, oddzielające trybuny za bramkami od wschodniej. Niestety wysokie ogrodzenie ograniczać będzie widoczność osobom zasiadającym w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Przed sektorem gości zamontowano konstrukcję z pleksi, oddzielającą trybunę dla przyjezdnych od murawy. Sektor będzie także oddzielony od reszty trybuny południowej płotem. Jak już wcześniej informowaliśmy, dla kibiców gości na nowym stadionie przygotowano (w najbliższym sezonie) ponad 1380 miejsc. Na razie nie wiadomo jak oddzielony będzie ten sektor od trybuny znajdującej się bezpośrednio nad nią. Niewykluczone, że zainstalowana zostania specjalna siatka. Ta będzie w stanie zatrzymać większe przedmioty, ale... nie np. napoje. Sektor dla kibiców gości zostanie powiększony i być może przeniesiony dopiero za rok - po zakończeniu sezonu 2010/11.

Podczas meczu Młodej Legii z Cracovią nam stadionem przeszła ulewa. Choć teoretycznie wszystkie miejsca na trzech nowych trybunach znajdują się pod dachem, można było zauważyć, że pierwsze rzędy w przypadku mocniejszego deszczu, z pewnością nie pozostaną suche.

Fotoreportaż z budowy - 24 zdjęcia HagiegoKraty oddzielające poszczególne trybuny - fot. Hagi


Obok studia telewizyjnego zdemontowano rusztowania - fot. Hagi


Zdemontowane krzesełka na Krytej - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.